Nápověda: Klikněte na bílé pole v tabulce a vyplňte formulář.

14. 7. 2020 - Úterý

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 Sokol sportovní kroužek Sokol badminton
Plocha č.2
Plocha č.3
Zrcadlový sál X - trim jóga Čičmanská
Kurt č. 1 Nohejbal A+B+C
Kurt č. 2 Nohejbal A+B+C
Kurt č. 3 Nohejbal A+B+C
Umělý trávník

15. 7. 2020 - Středa

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1
Plocha č.2
Plocha č.3
Zrcadlový sál X - trim
Kurt č. 1 Nohejbal STŽ přípravka Nohejbal OLD BOYS
Kurt č. 2 Nohejbal dorost
Kurt č. 3 Sokol volejbal
Umělý trávník

16. 7. 2020 - Čtvrtek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1
Plocha č.2
Plocha č.3
Zrcadlový sál X - trim Sokol aerobic
Kurt č. 1 Nohejbal A+B+C
Kurt č. 2 Nohejbal A+B+C
Kurt č. 3 Nohejbal A+B+C
Umělý trávník

17. 7. 2020 - Pátek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1
Plocha č.2
Plocha č.3
Zrcadlový sál
Kurt č. 1 Nohejbal MLŽ Nohejbal OLD BOYS
Kurt č. 2 Nohejbal STŽ Nohejbal dorost
Kurt č. 3 Nohejbal STŽ
Umělý trávník

18. 7. 2020 - Sobota

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1
Plocha č.2
Plocha č.3
Zrcadlový sál
Kurt č. 1
Kurt č. 2
Kurt č. 3
Umělý trávník

19. 7. 2020 - Neděle

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 Sokol badminton Sokol florbal
Plocha č.2
Plocha č.3
Zrcadlový sál jóga Vodičková
Kurt č. 1 Nohejbal OLD BOYS Nohejbal Boleloucký
Kurt č. 2
Kurt č. 3
Umělý trávník fotbal Běloševič

20. 7. 2020 - Pondělí

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 Sokol cvičení rodičů s dětmi
Plocha č.2
Plocha č.3
Zrcadlový sál X - trim Sokol aerobic
Kurt č. 1 Nohejbal MLŽ Nohejbal STŽ přípravka
Kurt č. 2 Nohejbal STŽ
Kurt č. 3 Nohejbal STŽ
Umělý trávník

21. 7. 2020 - Úterý

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 Sokol sportovní kroužek Sokol badminton
Plocha č.2
Plocha č.3
Zrcadlový sál X - trim jóga Čičmanská
Kurt č. 1 Nohejbal A+B+C
Kurt č. 2 Nohejbal A+B+C
Kurt č. 3 Nohejbal A+B+C
Umělý trávník

22. 7. 2020 - Středa

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1
Plocha č.2
Plocha č.3
Zrcadlový sál X - trim
Kurt č. 1 Nohejbal STŽ přípravka Nohejbal OLD BOYS
Kurt č. 2 Nohejbal dorost
Kurt č. 3 Sokol volejbal
Umělý trávník

23. 7. 2020 - Čtvrtek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1
Plocha č.2
Plocha č.3
Zrcadlový sál X - trim Sokol aerobic
Kurt č. 1 Nohejbal A+B+C
Kurt č. 2 Nohejbal A+B+C
Kurt č. 3 Nohejbal A+B+C
Umělý trávník

24. 7. 2020 - Pátek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1
Plocha č.2
Plocha č.3
Zrcadlový sál
Kurt č. 1 Nohejbal MLŽ Nohejbal OLD BOYS
Kurt č. 2 Nohejbal STŽ Nohejbal dorost
Kurt č. 3 Nohejbal STŽ
Umělý trávník

25. 7. 2020 - Sobota

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1
Plocha č.2
Plocha č.3
Zrcadlový sál
Kurt č. 1
Kurt č. 2
Kurt č. 3
Umělý trávník

26. 7. 2020 - Neděle

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 Sokol badminton Sokol florbal
Plocha č.2
Plocha č.3
Zrcadlový sál jóga Vodičková
Kurt č. 1 Nohejbal OLD BOYS Nohejbal Boleloucký
Kurt č. 2
Kurt č. 3
Umělý trávník fotbal Běloševič

27. 7. 2020 - Pondělí

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 Sokol cvičení rodičů s dětmi
Plocha č.2
Plocha č.3
Zrcadlový sál X - trim Sokol aerobic
Kurt č. 1 Nohejbal MLŽ Nohejbal STŽ přípravka
Kurt č. 2 Nohejbal STŽ
Kurt č. 3 Nohejbal STŽ
Umělý trávník
Rezervovaná plocha.
Rezervovaná sportovní aktivita.
Vlastní sportovní aktivita

Začátek v

Doba trvání